Hakkımızda

Havacılık sektöründeki birikimi çerçevesinde yerli ve yabancı havayolu şirketlerine yer hizmetleri ve yolcu taşıma(transfer) hizmetleri vermek için 2006 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız, 2015 yılından itibaren Yesu Havacılık Hizmetleri Ltd. Şti. adı altında ‘Tesis Yönetim Hizmetlerini’ de faaliyetlerine eklemiştir. %100 Yerli Sermaye ile kurulan Yesu Grup bu andan itibaren, Pegasus Havayolları, Teknopark İstanbul ve Bilişim Vadisi başta olmak üzere birçok kurum ve kuruluşa tesis yönetim hizmetleri sağlamaktadır.

Misyonumuz

Tamamı yerli sermaye ile kurulan şirketimizin bu yapısını koruyarak, mevzuatlara tam uygunluk içerisinde, müşterisi olan kurum, kuruluş ve şirketlere ‘Yönetim Hizmetleri’ sunmaktır.

 

Vizyonumuz

Şirketimizin yerli sermayeli yapısını koruyarak, ülke genelinde uluslararası standartlarda ve üzerinde entegre tesis yönetimi hizmetleri veren bir firma olmaktır.

Entegre Yönetim Politikası

Yesu Havacılık Hizmetleri LTD. ŞTİ. için kalite sadece ulaşılması gereken bir hedef değil, devamlı gelişme gösteren bir süreç ve bir yaşam biçimidir. Hizmetimizin markalaşmasında kalite, kalitede sürekliliği vazgeçilmez kılarak, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmaktır. Yönetim stratejimiz çerçevesinde ekip olarak bu hedeflere ulaşmanın sorumluluğunu taşımaktayız.

Faaliyet göstermiş olduğumuz Tesis Yönetim Hizmetleri ve Taşımacılık Hizmetleri sektöründe yayınlanmış, kalite ve çevre yönetim sistemi ile ilgili ulusal ve uluslararası yasa, kanun, yönetmelik ve standartlara uymayı firma yönetim politikası olarak belirlemiş ve benimsemiştir.

Tüm atıklarımızı minimuma indirerek, kirliliği kaynağında önlemek, mümkün olduğunca geri kazanım, geri kazanımı olmayan atıklarımızı çevreye zarar vermeyecek şekilde bertaraf etmek / ettirmeyi böylece çevre üzerindeki etkilerini azaltmak. Çalışanlarımıza, tedarikçi ve taşeronlarımıza çevre ile ilgili eğitimler vererek onları çevre konusunda bilinçlendirmek. İş Güvenliğine önem vererek, insan kaynağına sürekli yatırım yapmaktayız. Kalite ve çevre yönetim sistemimizin etkinliğinin sürekli artmasını, ilke edindik ve bunu politikamız olarak sizlerle paylaşmaktayız.

 

Hizmet Verdiğimiz Firmalar